Komunální volby 2014 Mladá Boleslav

Bc. Ladislav Mareš, učitel, bývalý policista - komunální volby Mladá Boleslav 2014, na kandidátce ČSSD pod číslem 21 - "Mám obyvatelům města co nabídnout. Přijďte, volte a rozhodněte o změně."

Proč volit právě mě?

  • nejsem zatížen žádnou politickou minulostí, nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany
  • jsem proti protěžování firem kamarádů vedení města
  • nesouhlasím s marnotratným rozhazováním peněz občanů za nesmyslné projekty pseudobazénů, pseudosportovní haly a podobně Proč v posledních třech měsících před volbami ničí parky a zelené plochy v sídlišti výstavba stovek metrů nových chodníků, když ty stávající nikdo pořádně neopraví? Proč jediné souvislé zelené plochy v parku přepažuje chodník s obrubníkem o šíři dvou a více metrů, když více než deset let tudy vedla jen uzounká pěšinka? A co děti, kde si budou hrát?
  • parky pro pejskaře jsou rozumná myšlenka, ale proč se zapomíná na jejich údržbu? Proč strážníci více nepostihují ty, kteří po psech ve městě neuklízí?
  • chci se zasadit o spravedlivější podporu všech sportů a kulturních spolků "fotbal, hokej i florbal jsou fajn, ale i ostatní si zaslouží podporu" - Proč má mít florbal svou sportovní halu? Proč má fotbal nová hřiště hned u chráněné Radouče? Bude fotbalistům stačit hřiště bez zázemí šaten a dalšího?
  • jako bývalý policista chci, aby městská policie byla skutečným nástrojem veřejného pořádku ve městě a ne výběrčím parkovného
  • chci, aby ve městě automobilů byla snadnější možnost pro obyvatele zaparkovat

Na kandidátce ČSSD jsem pod číslem 21. Pokud chcete také lepší život ve městě, zakroužkujte číslo 21.

 

Kontakt

Bc. Ladislav Mareš

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode